Eski First Lady’den olay sözler: Barack’a katlanamıyordum

ABD’nin eski First Lady’si Michelle Obama, evliliklerinde uzun bir devir eşi Barack Obama’ya katlanamadığını açıkladı.

Yeni kitabının tanıtımı için Revolt TV’ye konuşan Michelle Obama, eski ABD Başkanı Barack Obama’yla evliliklerinin bir devir büyük yara aldığını söyledi. İki kızlarının küçük olduğu, Barack Obama’nın da siyasette yükseldiği devirde evliliklerinde çok zorlandıklarını anlatan 58 yaşındaki eski First Lady, çocuk büyütmenin çift olarak hayatlarını olumsuz etkilediğini tabir etti.

Kelly Rowland, H.E.R., Winnie Harlow ve Beyoncé’nin annesi Tina Knowles-Lawson’ın da konuk olduğu yuvarlak masa yayınında konuşan Michelle Obama, “İnsanlar bunu söylediğimde hainlik yaptığımı düşünüyor. Lakin eşime tahammül edemediğim 10 yıllık bir periyot oldu. Bilin bakalım bu ne vakitti? Çocuklarımızın küçük olduğu yıllar” dedi. Mesleklerini kurmaya çalıştıkları devirde kendisine çocuk bakımı konusunda çok yük bindiğini söyleyen Obama, “Bunun adil olmadığını düşünmüştüm. Benim 70, onun 30 yaşında olduğu vakitler vardı” sözlerini kullandı.

30 yıldır evli olan çift, ABD’nin en memnun ve örnek çiftleri ortasında gösteriliyor. Barack Obama, 2009’dan itibaren 8 yıl boyunca ABD Başkanlığı yapmış, keyifli aile hayatıyla da sık sık haberlere husus olmuştu.

Çiftin bugün 20’li yaşlarda olan Sasha ve Malia isminde iki kızı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir