Kim Kardashian o soru sorulunca gözyaşlarına boğuldu

Gösteri dünyasının sansasyonel çifti, ayrılmış olmalarına karşın ilgileriyle hala gündeme gelmeye devam ediyor. Kanye West ile farklı yaşamaya başladıktan sonra komedyen Pete Davidson ile birlikte olan fakat eski kocası West’in tacizlerine maruz kalan Kardashian, nihayet West’ten resmi olarak ayrılmayı başarmıştı.

Ancak Kardashian ve West’i bir ortada tutan bir bağ var: Ebeveynlik. İkilinin birlikteliklerinden dört çocukları olmuştu. Artık Kardashian’a farklı olmalarına karşın West ile bir arada ebeveynlik yapmanın nasıl olduğu soruluyor ve ünlü isim gözyaşlarını tutamıyor.

Angie Martinez Podcast için bir saatlik röportajda Kardashian, West’in Yahudi cemaatine yönelik antisemitik kelamlarının akabinde ailesinin aldığı reaksiyon hakkında konuştu. 29 Kasım’da boşanmaları katılaşmadan evvel Kardashian hala West’i koruduğunu fark ettiğini söylüyor: “Onu katiyetle korudum ve çocuklarımın gözünde, çocuklarım için müdafaaya devam edeceğim.”

Röportajın farklı bir kısmında de Kardashian, Kanye ile ortak ebeveynlik hakkında konuşurken gözyaşlarına hakim olamıyor ve “Birlikte ebeveynlik sıkıntı. Nitekim çok zor” diyor.

Kardashian, röportajda çocuklarını dış dünyadan nasıl koruduğunu da anlatıyor: “Yani benim konutumda çocuklarım dış dünyada olup biten hiçbir şeyi bilmiyor. Bunu elimden geldiğince dünyanın sonuna kadar koruyacağım. Çocuklarım hiçbir şey bilmiyor. Okulda en güzel arkadaşlarımdan kimileri öğretmen. Yani teneffüste neler olduğunu biliyorum. Öğlen yemeğinde neler olduğunu biliyorum. Konuşulanları duyuyorum. Çocuklardan hiçbiri çocuklarıma bir şey söylemedi.”

Kardashian, West’in eleştirdiği kızı North ile olan görüntüleri için ise şunları söyledi: “North’un telefonumda ve sadece benim telefonumda bir TikTok hesabı var.” Kardashian ayrıyeten, çocuklarından bu tıp şeylere erişimi olan tek kişinin North olduğunu söyledi.

Ayrıca Kardashian, West ile anlaşamasalar da çocuklarına bir şey yansıtmadığını belirtiyor: “Bir şeyler yaşıyor olabilirim, fakat ne yaşarsak yaşayalım, babalarının müziğini dinlemek istiyorlarsa, yüzüme o gülümsemeyi yerleştirmeli ve onun müziğini patlatmalıyım. Çocuklarımla birlikte müzik söylemeliyim. Hiçbir şey yokmuş üzere davranmalıyım. Onları bırakır bırakmaz, ağlayabilirim ya da geri bildiri atıp yapmam gerekeni yapabilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir