Özlem Yıldız’dan yıllar sonra gelen “Mehmet Ali Erbil” itirafı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu 360 Derece programının son konuğu Özlem Yıldız oldu. 2013 yılında boşandığı Sinan Serter ile evliliğinden Demir isminde bir oğlu dünyaya gelen Yıldız, programda özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.  42 yaşındaki sunucu, son periyotta TikTok görüntüleri ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil ile bağına dair yıllar evvel yaşananları anlattı.

Yıldız’ın yıllar evvel kendisinden 23 yaş büyük Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı ve nişanlandığı öne sürülmüştü. Hasret Yıldız, “Erbil sizin pişmanlığınız mı?” sorusuna şu karşılığı verdi:

“O devir önemli bir bağın içine girmiştik ve ailemden onay almıştık. Ama nişanlanmadık. Mehmet Ali Erbil, hiçbir vakit pişmanlığım olmadı. O periyot üzülmüştüm. Hayatımda olmasaydı olmazdı diyeceğim şeyler var. Mehmet Ali’yi hiç tanımamış olsaydım tahminen şu an bu mesleği yapmıyor olabilirdim. İnsanın hayatında birtakım taşlar var. O yüzden birtakım şeyleri kurgulamıyorum. Her olayın ve yaşanmışlığın hayatımda kesinlikle tesirleri var. Mehmet Ali de benim için o denli ve her vakit çok değerli. Âlâ olmasını dilerim. Ona karşı makus hissim yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir