Stefan Kuntz, Beşiktaş ve Fenerbahçe’den iki sürpriz ismi kadroya alacak!

A Ulusal Kadro’nun 16 Kasım’da Diyarbakır’da İskoçya ile 19 Kasım’da ise Çekya ile Gaziantep Stadı’nda oynanacak maçlarına teknik yönetici Stefan Kuntz yeni isimleri dahil etmeyi planlıyor.

DİYARBAKIR’DA BİRİNCİ SEFER ULUSAL MAÇ

Diyarbakır, A Ulusal Ekip ile bir maça mesken sahipliği yapmış olacak. Gaziantep ise 21 yıllık ortanın akabinde A Ulusal Kadro ile buluşacak. Ulusal kadro, son olarak 25 Nisan 2001’de Gaziantep Kamil Ocak Stadı’nda oynanan maçta Arnavutluk ile karşı karşıya gelmişti.

Tecrübeli teknik yönetici, Diyarbakır’da İskoçya ile oynayacağı maçta yeni isimleri takımda görmek istediği öğrenildi. Muhteşem Lig’den Fenerbahçe, Beşiktaş ve Adana Demirspor’un son devirlerde yükselen performansları ile dikkat çeken oyuncularını takıma dahil etmeyi planladığı öğrenildi.

ADANA DEMİRSPOR’DAN SAMET AKAYDIN

Tecrübeli teknik adam, Diyarbakır’da oynanacak İskoçya maçı için takıma dahil etmek istediği bir başka oyuncu ise Adana Demirspor’un stoperi Samet Akaydın oldu. Gösterdiği performansa dikkat çeken Akaydın, bu dönem 12 maça çıktı. Bu maçlarda 1 gol attı ve 1057 dakika müddet aldı.

FENERBAHÇE’DEN EMRE MOR

Stefan Kuntz, Fenerbahçe forması giyen ve bu dönem yükselen performansı ile dikkat çeken futbolcu Emre Mor’u takımda görmek istiyor. Daha evvel ulusal formayı giyen lakin bu dönem takımda yerini alamayan Emre Mor, bu dönem çıktığı 15 resmi maçta 3 sefer rakip kaleleri sarstı. Bunun yanında kadro arkadaşlarına 1 sefer gol pası verdi.

BEŞİKTAŞ’TAN TAYYİP TALHA SANUÇ 

Alman teknik adam, Beşiktaş’ın genç stoperi Tayyip Talha Sanuç’u İskoçya maçında görmek istediği kayıtlara geçti. Yükselen performansı ile dikkat çeken savunmacı, siyah-beyazlı forma ile 10 maça çıktı. Sanuç, çıktığı maçlarda 3 gol attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir